Ēdamistaba iegūst jaunu izskatu

 

Ja jūtat, ka jūsu mājoklim ir nepieciešami svaigi un moderni toņi, tad var pat pietikt tikai ar vienas sienas pārkrāsošanu. Tas ir vienkāršs un ātrs veids, kā panākt pamanāmas pārmaiņas. Uzziniet, kā ēdamistaba ar gaišām sienām kļuva mājīgāka un iespaidīgāka tikai dažu stundu laikā, pateicoties tikai vienas sienas pārkrāsošanai.

 

Ēdamistaba pirms un pēc

Ēdamistaba pirms
Ēdamistaba pirms
Ēdamistaba pēc
Ēdamistaba pēc

Mājokļa saimnieki nevarēja izvēlējās starp diviem toņiem – sinepju dzelteno un tumši zaļo. Lai izdarītu galīgo izvēli, palīgā tika ņemts mazais Color Test iepakojums, kuru ietonēja vēlamajos toņos un nokrāsoja A3 papīra loksnes. Tādā veidā toņus varēja aplūkot kopā ar citām interjera detaļām un telpas apgaismojumu un gūt priekštatu par to, kā tie izskatīsies telpā. Galā tika izvēlēta tumši zaļais tonis M494 no Tikkurila Symphony toņu kartes.

"Sākumā ar tonētu Color Test izmēģinājām sinepju toni V396. Tas nelikās īstais tonis. Pēc tam izvēlējāmies nākamo toni, tumši zaļo N494 Nephrite, un izmantojām vēl vienu Color Test bundžu. Šis tonis izrādījās pārāk tumšs, jo melnais sienas pulkstenis vairs neizcēlās uz sienas. Beigās no Symphony toņu kartes izvēlējāmies vienu toni gaišāku - M494," par īstā toņa izvēli stāsta mājas saimniece.

 

Padoms! Color Test krāsas toni varat neuzklāt tieši uz sienas, jo uzkrāsoto testa laukumu, pēc tam var būt grūtāk pārkrāsot. Ņemt vērā, ka tonis uz sienas vienmēr būs tumšāks, nekā toņu paraugos, jo tas tiek uzklāts uz lielākas virsmas. Tāpēc labāk izvēlieties par vienu toni gaišāku toni, lai gala rezultāts būtu tāds, kādu iedomājāties.

 

Toņu kartes apskatiet šeit

Color Test - krāsas toņa paraugs
Color Test - krāsas toņa paraugs

wall 7

Sākumā siena tika nomazgāta ar Vivacolor Special Clean mazgāšanas līdzekli. Pirms krāsošanas ir svarīgi virmas nomazgāt, lai tiktu notīrīti netīrumi un tauki. Siena tika krāsota ar ūdens bāzes sienas krāsu Wall 7, kura veido vienmērīgu virsmu un ir viegli tīrāma. Izvēlētais tonis - tumši zaļais M494 no Tikkurila Symphony toņu kartes.

Krāsojot sienu, tika izmantots Anza Micmex lielais sienu un griestu krāsošanas rullītis, kas viegli ļauj iegūt vienmērīgu virsmu. Darbus atviegloja arī rokturis-pagarinātājs.

Vispirms ar mazu rullīti tika nokrāsotas sienas malas un zona ap rozeti, pēc tam ar lielu rullīti tika krāsota visa siena. Tika krāsots divās kārtās. Kārta izžūst aptuveni 1-2 stundu laikā, un visi darbi, ieskaitot sagatavošanos un mazgāšanu, tika paveikti pus dienas laikā.

 

Apskatiet kvalitatīvos Anza krāsošanas piederumus šeit

krāsošanas process
krāsošanas process
krāsošanas process
lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color