Krāsotāju instrumenti

Anza Pro sortiments ir paredzēts profesionāliem krāsotājiem, lai būtu vieglāk izvēlēties pareizos krāsošanas darbarīkus, kas ir piemēroti veicamajam darbam. 

Speciālie krāsošanas piederumi, kas paredzēti profesionāļiem, palīdz krāsotājiem palielināt darba efektivitāti un iegūt vislabāko rezultātu jebkurā krāsošanas projektā.

Anza Pro logo

 

Anza Pro darbarīkus var iegādāties K-Senukai, Kurši, Būvniecības ABC un Tikkurila Pro Centrs veikalos.

 

Lejupielādēt Anza Pro brošūru

 

Anza misija un mērķis kopš tās pirmsākumiem ir bijis - padarīt krāsošanu vieglāku!

anza pro

Anza krāsošanas darbarīku ražošana Zviedrijas rūpnīcā sākās jau 1946. gadā. Šodien Anza ir vadošais krāsošanas darbarīku zīmols Ziemeļvalstīs, ar plašu produktu klāstu un lielu eksporta apjomu. Anza galvenie tirgi ir Zviedrija, Norvēģija, Dānija un Lielbritānija, taču produktu pārdošana notiek arī vairākās citās pasaules valstīs, tostarp Baltijā. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 darbinieki, no kuriem aptuveni 140 strādā Zviedrijā. Kopš 2012. gada uzņēmums pieder Orkla House Care AB.

Uzņēmums Tikkurila ir Anza pārstāvis Latvijā.

Kvalitatīvie Anza krāsošanas darbarīki ir piemēroti gan profesionāļiem, gan amatieriem. Anza izstrādājot savus produktus, lielu nozīmi piešķir inovācijām, ko nodrošina nepārtraukta produktu testēšana. 

Anza krāsošanas darbarīku klāstā ietilpst:

  • otas,
  • ruļļi,
  • krāsošanas vanniņas,
  • instrumenti terases eļļošanai,
  • tapešu līmēšanai,
  • špaktelēšanai,
  • slīpēšanai, u.c instrumenti, kas nepieciešami krāsošanai.

Anza krāsošanas darbarīki ir augstas kvalitātes, ergonomiski un novatoriski, kas padara darbu ērtāku un efektīvāku lietotājiem, un nodrošina izcilu gala rezultātu. Anza otas un ruļļus var izmantot vairākas reizes, nezaudējot kvalitāti.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color