Par mums

SIA Tikkurila ir apdares krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993. gada un Latvijā pārstāv šādus zīmolus - VivacolorTikkurila un Anza.

vivacolor    tikkurila        anza        

Vivacolor ir viens no populārākajiem krāsu zīmoliem Latvijā. Vivacolor produktus ir ērti lietot, tie ir lietotājiem draudzīgi un nodrošina ilgstošu rezultātu. Vivacolor misija ir nodrošināt kvalitatīvus produktus, kas ir veselībai un videi draudzīgi. Lielākā daļa no mūsu produktiem ir ūdens bāzes. Produkti ir piemēroti lietošanai gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Vivacolor krāsas var tonēt saskaņā ar Tikkurila toņu kartēm tūkstošos toņu.

Vivacolor zīmols kopš 2021. gada jūnija pieder PPG grupai. PPG Industries, Inc. ir ASV Fortune 500 uzņēmums un viens no lielākajiem krāsu, pārklājumu un speciālo materiālu piegādātājiem pasaulē. PPG galvenais birojs atrodas Pitsburgā, Pensilvānijā, un darbojas vairāk nekā 70 pasaules valstīs.

Papildus kvalitatīvu apdares materiālu piegādei SIA Tikkurila sniedz atbalstu saviem klientiem un nozares profesionāļiem krāsu produktu apmācību jomā. Šim mērķim ir izveidota Tikkurila Academy.

Plašāku informāciju par mums meklē ŠEIT.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color