Mēs atbalstām

 

Mēs esam sociāli atbildīgs uzņēmums un rūpīgi izvērtējam atbalsta un sponsorēšanas pasākumus.

  • Mēs atbalstām prieku, laimi, radošumu un mīlestību.
  • Mēs atbalstām pasākumus, kuros ir šīs vērtības.
  • Mēs atbalstām pozitīvas darbības sabiedrības un vides labā.
  • Mēs drīzāk piegādāsim savus produktus jauniešu centriem vai rotaļu laukumiem, nekā drukāsim skrejlapas.

Realizētie projekti

Košas sienas – krāsainas dienas 2017

2017. gada aprīlī mēs izsludinājām ikgadējo sociālā atbalsta kampaņu- konkursu “Košas sienas – krāsainas dienas”, kurā šoreiz aicinājām piedalīties ne tikai Latvijas bērnudārzus, bet arī sākumskolas. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem bija jāizveido radošs mākslas darbs par tēmu- “Krāsainas dienas”,  paužot emocijas ar krāsām mākslas darbā, uzņemot video vai fotogrāfijas, rakstot dzeju, esejas u.tml. Konkursa laikā no Latvijas bērnudārziem un sākumskolām saņēmām 98 pieteikumus.

Galveno balvu ieguva Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Māra” grupa “Gliemezīši”, kas saņēma 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un mākslinieces Elitas Patmalnieces sienas gleznojumu, kas tagad rotā bērnudārza grupas sienu.

Veicināšanas balvas– 30 litrus krāsas un visus nepieciešamos krāsošanas instrumentus ieguva pieci dalībnieki no Latvijas reģioniem: Alojas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” 3. grupa “Bitītes”, Daugavpils Saskaņas pamatskolas 2.b klase, Variešu sākumskolas vizuālās mākslas pulciņš “Burvju ota”, Liepājas Ezerkrasta sākumskolas 1.c klase un Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes grupa “Mārītes”.

 

Košas sienas – krāsainas dienas 2016

2016. gada pavasarī mēs izsludinājām sociālā atbalsta kampaņu – konkursu “Košas sienas – krāsainas dienas”, kurā aicinājām piedalīties Latvijas bērnudārzus. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem bija jāizveido radoši darbi par aizraujošākajām un krāsainākajām dienām bērnu dzīvē. Konkursa laikā no Latvijas bērnudārziem saņēmām 178 pieteikumus.

Galveno balvu – 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas sienas gleznojumu – ieguva Rīgas Pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” grupa “Knīpiņas un Knauķīši”.

Vivacolor Interior sērijas krāsas – ieguva Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestādes grupa “Ezīši” un Jaunsilavas pamatskolas pirmsskolas grupa “Vācelīte”.

Košas sienas – krāsainas dienas 2015

Sociālā atbalsta kampaņas „Košas sienas – krāsainas dienas” ietvaros piecas Latvijas daudzbērnu ģimenes ieguva iespēju piepildīt sapni par košu bērnistabu.

2015.gada aprīlī un maijā ģimenes tika aicinātas piedalīties konkursā, iesūtot radošus darbus, kuros bērniem bija jāuzzīmē vai radoši jāizveido savas sapņu istabas modelis. Savus darbus iesūtīja 28 daudzbērnu ģimenes un par uzvarētājām tika izvēlētas 5 no dažādiem Latvijas reģioniem. Iespēju uzsākt jauno mācību gadu košās un krāsainās bērnistabās ieguva ģimenes no Rīgas, Liepājas, Madonas, Saulkrastiem un Ogres novada.

Kampaņas otrajā posmā 2015.gada augustā tika organizēta plaša krāsu vākšanas akcija, visā Latvijā atverot 14 krāsu nodošanas punktus, kur varēja ziedot neiztērētās iekšdarbu krāsas. Kopīgi spējām iepriecināt vēl vairākas ģimenes, kuras 2015.gada septembrī savā īpašumā ieguva krāsas un nepieciešamos instrumentus savu ieceru realizēšanai!

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color