Mēs rūpējamies

 

Vivacolor ir ļoti svarīgi palīdzēt klientiem izvēlēties videi draudzīgus risinājumus, tādēļ mēs nepārtraukti uzlabojam mūsu produktus un attīstām videi draudzīgu, veselībai nekaitīgu krāsu sortimentu.

Vai šaubāties, ka ūdens bāzes krāsas ir tikpat izturīgas kā šķīdinātāja bāzes? Atbildes uz šo jautājumu lasiet ŠEIT>>

 

MŪSU SERTIFIKĀTI

Mūsu videi draudzīgajām un veselībai nekaitīgajām krāsām ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums jeb Zaļais gulbis un tās iesaka Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

 

eko  biedriba

Ziemeļvalstu ekomarķējums (The Nordic Ecolabel) ir visatzītākais un populārākais ekomarķējums Ziemeļu reģionā. To 1989.gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome. Piešķirot šo marķējumu, tiek ņemts vērā pilns produkta dzīves cikls, sākot ar izejvielām, ražošanu, lietošanu un beidzot ar atkritumu pārstrādi. Vairāk informācijas: šeit >>

Latvijas Astmas un alerģijas biedrība ir dibināta 1990.gadā. Tā ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir aizstāvēt astmas un alerģijas slimnieku intereses, informēt par slimības profilaksi, ārstēšanas un rehabilitācijas iespējām. Vairāk informācijas: šeit >>

 

VIVACOLOR – VESELĪBAI NEKAITĪGAS UN VIDEI DRAUDZĪGAS KRĀSAS

Green Line sērijas krāsām ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums un tās iesaka Latvijas Astmas un alerģijas biedrība. Šajā sērijā ietilpst krāsas sienām, griestiem, mēbelēm, radiatoriem un grīdām: Wall 4, Wall 20, Ceiling 2, Furniture 30, Radiator un Floor.

Šīs krāsas:

  • ir veselībai un apkārtējai videi nekaitīgas;
  • satur minimālu gaistošo savienojumu daudzumu;
  • ir visaugstākās kvalitātes;
  • atbilst stingrām vides un klimata aizsardzības prasībām;
  • ir ražotas izmantojot ilgtspējīgas metodes;
  • ir piemērotas cilvēkiem, kas slimo ar alerģijām;
  • ir gandrīz bez smaržas.
lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color