Ir zināms, ka šķīdinātāju izgarošana var izraisīt galvas sāpes, reiboni un nogurumu, bet, neskatoties uz to, vēl arvien plaši tiek lietotas šķīdinātāja bāzes krāsas. Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka šķīdinātāja bāzes krāsas ir izturīgākas. Vai tā ir taisnība?

Šķīdinātāja bāzes krāsās, kā atšķaidītājs, bieži tiek izmantots vaitspirts jeb lakbenzīns, bet ūdens bāzes krāsu atšķaidītājs ir ūdens. Krāsas žūšanas laikā gaisā izgaro atšķaidītājs, atstājot uz virsmas krāsas kārtu, t.i., pigmentu un saistvielu, tādēļ krāsas kārtas kvalitāte un līdz ar to galarezultāts ir tāds pats, kā atšķaidot ar ūdeni. Ūdens, kā atšķaidītājs, ir daudz nekaitīgāks apkārtējai videi.

Mūsdienās ūdens bāzes apdares krāsu tehnoloģijas ir tikpat labas kā šķīdinātāja bāzes krāsu tehnoloģijas. Mūsu testi (jūs varat atrast informāciju par katru produktu attiecīgā produkta aprakstā) pierāda, ka mūsu ūdens bāzes iekšdarbu krāsas piedāvā uzticamus un videi draudzīgus risinājumus iekšējo virsmu aizsardzībai un dekorēšanai.

Mēs esam pievērsuši lielu uzmanību Vivacolor krāsu attīstībai. Mēs esam tās testējuši gan vietējās, gan starptautiskās laboratorijās, lai nodrošinātu kvalitāti, izturību un nekaitīgumu apkārtējai videi un veselībai. Pētījumi pierāda, ka Vivacolor ūdens bāzes iekšdarbu krāsas ir augstas kvalitātes un atbilst stingrām vides un klimata prasībām, kā arī ir ražotas ilgtspējīgā veidā.

Ūdens bāzes krāsu galvenās priekšrocības:

  • Ūdens bāzes krāsas ir gandrīz bez smaržas, tādēļ jūs varat atgriezties istabā daudz ātrāk- gandrīz uzreiz pēc krāsošanas;
  • Pēc krāsošanas ir daudz vieglāk iztīrīt darbarīkus;
  • Ūdens bāzes krāsas satur minimālu gaistošo organisko savienojumu daudzumu (VOC g/l), tādēļ tās ir piemērotas bērnu istabām un guļamistabām, jo neizraisa kairinājumu vai paaugstinātu jutīgumu.

Ievērībai! Pārsvarā ūdens bāzes produktus var izmantot, lai, bez īpašas virsmas apstrādes, pārkrāsotu iepriekš ar šķīdinātāja bāzes krāsām krāsotas virsmas! Nepārkrāsojiet ar šķīdinātāja bāzes krāsu virsmas, kas iepriekš ir krāsotas ar ūdens bāzes krāsu, jo virsma var sākt plaisāt.

 

Lai uzzinātu vairāk, jautājiet mūsu krāsu ekspertam šeit >>

 

Kā atšķirt ūdens bāzes krāsas no šķīdinātāja bāzes krāsām?

 

Uz krāsas bundžas etiķetes ir redzama ūdens piktogramma, kā arī krāsas bundžas otrā pusē uz etiķetes rakstiski ir minēts, ka krāsa ir ūdens bāzes.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color