Anza Pro otas

Anza Pro sortimenta ideja ir vienkārša — no šī brīža jums būs vieglāk izvēlēties krāsošanas darbarīkus, kas ir piemēroti veicamajam darbam. Tādējādi mēs ļausim profesionāliem krāsotājiem palielināt efektivitāti un nodrošināt labākos rezultātus jebkurā krāsošanas projektā.

Anza Pro logo

 

Apskatīt Anza Pro ruļļus

Apskatīt Anza darbarīkus

Lejupielādēt Anza Pro brošūru

 

Anza Pro otu sortimentā ir divi kvalitātes līmeņi: Super un Classic. Super līmenī ir iekļautas mūsu labākās otas, savukārt Classic līmenī ir universālas, kvalitatīvas otas par pieejamu cenu.

Visas Super otas ir augstākās kvalitātes — pateicoties rūpīgi izvēlētajiem sariem, tās apvieno izcilu segtspēju un izturību, panākot maksimālu precizitāti, krāsošanas pieredzi un teicamu pārklājumu. Super otas iedalās trīs kategorijās: Super Effective, Super Soft un Super Special.

Anza Pro Super

Classic ir universālas otas, kas piemērotas visa veida krāsošanai un krāsošanas projektiem.

Anza Pro Classic

Otu iepakojums

Profesionāli krāsotāji vienmēr vēlēsies panākt labāko rezultātu neatkarīgi no tā, ko viņi krāso. Lai viņiem palīdzētu atrast piemērotākās otas veikalos, esam izstrādājuši viegli atšķiramas etiķetes mūsu Super un Classic otām. Tādējādi būs daudz vieglāk izvēlēties pareizo otu noteiktam krāsošanas projektam un pārliecināties par to, ka ota nodrošina vēlamo krāsošanas pieredzi.

anza pro simboli

SUPER Effective Ergo otas

Super Effective otām ir biezi sari, un tās ir piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietāku saru otām. Teicamā krāsas uzņemšana un optimālā uzklāšana ļauj krāsot ilgāku laiku starp katru iemērkšanu bundžā, un tādējādi paveikt darbu īsākā laikā.

 

Super Effective Flat Brush Ergo

Super Effective plakanajai otai ir biezi sari, un tā ir piemērota krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietām saru otām. Teicamā krāsas uzņemšanas un optimālā krāsas izlīdzināšanas spēja ļauj paveikt darbu efektīvāk. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 198135
50 mm 198150
70 mm 198170

Anza

 

Super Effective Angle Cut Brush Ergo

Super Effective slīpajai otai ir biezi sari, un tā ir piemērota krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietām saru otām. Teicamā krāsas uzņemšanas un optimālā krāsas izlīdzināšanas spēja ļauj paveikt darbu efektīvāk. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Slīpi grieztie sari nodrošina labāku precizitāti. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 198235
50 mm 198250

 Anza

 

Super Effective Short Angle Cut Brush Ergo

Super Effective īsajai izliektajai otai ir biezi sari, un tā ir piemērota krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietām saru otām. Teicamā krāsas uzņemšanas un optimālā krāsas izlīdzināšanas spēja ļauj paveikt darbu efektīvāk. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Unikālais roktura leņķis nodrošina labāku redzamību un kontroli. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 198635
50 mm 198650

 Anza

 

Super Effective Radiator Brush Ergo

Super Effective radiatora otai ir biezi sari, un tā ir piemērota krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietām saru otām. Teicamā krāsas uzņemšanas un optimālā krāsas izlīdzināšanas spēja ļauj paveikt darbu efektīvāk. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Unikālais roktura leņķis nodrošina labāku redzamību un kontroli. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam. Var lietot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju.

Izmērs: Kods:
50 mm 198850
70 mm 198870

 Anza

 

Super Effective Angled Outdoor Brush Ergo

Super Effective izliektajai ārdarbu otai ir biezi sari, un tā ir piemērota krāsotājiem, kuri dod priekšroku krāsošanai ar cietām saru otām. Teicamā krāsas uzņemšanas un optimālā krāsas izlīdzināšanas spēja ļauj paveikt darbu efektīvāk. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam. Var lietot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju. Nāk kopā ar aizsargvāciņu, kas neļauj otai sakalst līdz pat 2 nedēļām.

Izmērs: Kods:
100 mm 304100
120 mm 304120

 Anza

  Doties uz lapas sākumu

 

SUPER Soft Ergo otas

Super Soft otām ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Otas elastība ļauj vienmērīgāk uzklāt krāsu pa visu krāsošanas virsmu, nodrošinot teicamu pārklājumu.

 

Super Soft Flat Brush Ergo

Super Soft plakanajai otai ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Otas teicamā krāsas uzņemšanas spēja un elastība ļauj vienmērīgāk uzklāt krāsu, kas nodrošina teicamu pārklājumu. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 194135
50 mm 194150
70 mm 194170

Anza

 

Super Soft Angle Cut Brush Ergo

Super Soft slīpajai otai ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Otas teicamā krāsas uzņemšanas spēja un elastība ļauj vienmērīgāk uzklāt krāsu, kas nodrošina teicamu pārklājumu. Slīpi grieztie sari nodrošina labāku precizitāti. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 194235
50 mm 194250

 Anza

 

Super Effective Short Angle Cut Brush Ergo

Super Soft īsajai izliektajai otai ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Otas teicamā krāsas uzņemšanas spēja un elastība ļauj vienmērīgāk uzklāt krāsu, kas nodrošina teicamu pārklājumu. Unikālais roktura leņķis nodrošina labāku redzamību un kontroli. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam.

Izmērs: Kods:
35 mm 194335
50 mm 194350

 Anza

 

Super Soft Radiator Brush Ergo

Super Soft radiatora otai ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Otas teicamā krāsas uzņemšanas spēja un elastība ļauj vienmērīgāk uzklāt krāsu, kas nodrošina teicamu pārklājumu. Unikālais roktura leņķis nodrošina labāku redzamību un kontroli. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam. Var lietot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju.

Izmērs: Kods:
50 mm 194850
70 mm 194870

Anza

 

Super Soft Angled Outdoor Brush Ergo

Super Soft izliektajai ārdarbu otai ir mīksti sari, tāpēc tās ir lieliski piemērotas krāsotājiem, kuri dod priekšroku mīkstai krāsošanas pieredzei. Noder optimālai krāsa izlīdzināšanai pēc krāsošanas ar rullīti vai izsmidzinātāju. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un ergonomiskais plastmasa rokturis ērtākam darbam. Var lietot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju. Nāk kopā ar aizsargvāciņu, kas neļauj otai sakalst līdz pat 2 nedēļām.

Izmērs: Kods:
100 mm 304390
120 mm 304392

 Anza

  Doties uz lapas sākumu

 

SUPER Special otas

Super Special otas ir izstrādātas un paredzētas īpašiem krāsošanas darbiem piemēram, dekoratīviem darbiem. Tas nozīmē, ka katras otas sari, ietvari un rokturi ir optimizēti individuāla darba veikšanai, tāpēc katrai Super Special otai ir savas galvenās īpašības. Neatkarīgi no specifiskajām īpašībām, Super Special ota vienmēr nodrošinās lielisku pārklājumu.

 

Super Prescision Wood

Super Special precīzajai otai ir unikālā TriTech™ tehnoloģija, kas ir optimizēta precīziem krāsošanas darbiem. Ota nodrošina perfekti taisnas līnijas un ir piemērota stūru un detaļu krāsošanai. Rezultātā nodrošina perfektu apdari. Nāk kopā ar aizsargvāciņu, kas neļauj otai sakalst līdz pat 72 stundām.

Izmērs: Kods:
20 mm 204520

Anza

 

Super Laying-Off Brush Wood

Super Special ota izlīdzināšanai ir ar mīkstiem sariem, kas nodrošina mīkstu krāsošanas pieredzi. Precīzi izvietotie un plānie sari ar smalkajiem galiem nodrošina perfektu apdari, piemēram, nolīdzina mēbeļu krāsojumu. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un FSC® sertificēts koka rokturis (FSC-C108031).

Izmērs: Kods:
100 mm 104100
125 mm 104125
150 mm 104150

Anza

 

Super Floor Varnish Brush 

200 mm platā ota lakošanai ir piemērota grīdas, griestu un paneļu lakošanai. Ota nodrošina perfektu apdari un izcilu gala rezultātu. Var lietot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju.

Izmērs: Kods:
200 mm 304200

Anza

  Doties uz lapas sākumu

 

CLASSIC Allround Ergo otas

Classic sērijā ir iekļautas universālas otas par pieejamu cenu. Tām ir kvalitatīvi sari, un otas ir piemērotas visa veida krāsošanas darbiem un projektiem.

 

Classic Allround Flat Brush Ergo

Classic universālās plakanās otas ir piemērotas vienkāršiem krāsošanas darbiem. Sintētiskie sari, nerūsējošā tērauda ietvars un plastmasa rokturis.

Izmērs: Kods:
25 mm 192125
35 mm 192135
50 mm 192150
70 mm 192170
100 mm 192190

Anza

 

Anza Elite otas

Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus.

 

Anza Elite Outdoor ota ārdarbiem

Ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātāja bāzes iekšdarbu un ārdarbu krāsām. Tas sniedz ļoti labu virsmas apdares rezultātu. Elite otām ir ergonomisks rokturis, kas sniedz lielisku precizitāti ar katru satvērienu.

Kods: Izmērs:
347475 75 mm
347490 100 mm
347492 120 mm

anza_brush_12.jpg

 

Anza Elite Angled Outdoor izliekta ota ārdarbiem 

Izliektā ota ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātāja bāzes iekšdarbu un ārdarbu krāsām. Tas sniedz ļoti labu virsmas apdares rezultātu. Elite otām ir ergonomisks rokturis, kas sniedz lielisku precizitāti ar katru satvērienu. Izmantojiet kopā ar rokturi-pagarinātāju, lai atvieglotu krāsošanas darbus.

Kods: Izmērs:
347575 75 mm
347590 100 mm
347592 120 mm

anza_brush_13.jpg

 

 

 

 

 

 

Doties uz lapas sākumu

 

Anza Basic otas

Basic sērija ir piemērota vienkāršākiem krāsošanas darbiem, kur nevainojams rezultāts nav pats svarīgākais.

 

Anza Basic Oudoor ota ārdarbiem

Ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otām ir sintētiskie sari un standarta rokturis. Piemērots visa veida krāsām.

Kods: Izmērs:
314275 75 mm
314290 100 mm
314292 120 mm

anza_brush_9.jpg

Anza Basic Angled Outdoor izliekta ota ārdarbiem

Izliektā ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otām ir sintētiskie sari un standarta rokturis. Piemērots visa veida krāsām.

Kods: Izmērs:
313275 75 mm
313290 100 mm
313292 120 mm

anza_brush_8.jpg

 

 

 

 

 

 

Doties uz lapas sākumu

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color