Mēbeļu krāsošana

 

Krāsot mēbeles ir vērts!

 

Ļoti bieži vecas mēbeles vēl arvien ir labā stāvoklī un tās ir jāatjauno tikai vizuāli. Tas nozīmē, ka Jums nav jāizmet savas iemīļotās mēbeles, bet pavisam vienkārši varat piešķirt tām jaunu izskatu un lietot vēl ilgu laiku.

Lai iegūtu nevainojamu rezultātu, mēs iesakām izmantot mēbeļu krāsu Furniture 30 (ūdens bāzes, viegli uzklājama, gandrīz bez smaržas, ātri nožūst).

 

Iedvesmai

 

Mierīgi toņi. Izdekorējiet plauktus un atdzīviniet telpas ar interjera priekšmetiem, piemēram, pulksteņiem, vāzēm vai spoguļu rāmjiem.

Silti zils tonis. Toņi var būt pat vēl spilgtāki, tomēr maigās nokrāsās.

Spēcīgs iespaids. Nebaidieties no košiem toņiem, jo tie piešķirs mājas interjeram ekskluzivitāti.

Dziļi melns tonis.  Melnā un oranžā kombinācija radīs ļoti efektīvu rezultātu.

Instrukcijas un padomi

Lai darbs ietu raiti un Jūs būtu apmierināts ar rezultātu, mums ir daži ieteikumi.

Jums vajadzēs: aizsargplēvi apkārtējo virsmu pārklāšanai, pietiekamu daudzumu krāsas, gruntskrāsu problemātisku virsmu nogruntēšanai pirms krāsošanas, smilšpapīru virsmas sagatavošanai, piemērotus krāsošanas darbarīkus (otu vai rulli).

  • Aizsargplēve.  Pārklājiet virsmas, kuras nekrāsosiet.
  • Krāsas daudzums. Lai iegūtu gludu virsmu, parasti vajadzēs krāsot 2 kārtās. Ja Jūs krāsosiet vienu krēslu, pietiks iegādāties 0,225 litrus krāsas, bet galdam vai plauktam vajadzēs – 0,9 litrus. Krāsojot lielākas virsmas, mēs iesakām konsultēties ar veikalu pārdevējiem.
  • Virsmas sagatavošana.  Virsmai ir jābūt tīrai un sausai. Nekrāsotas mēbeles parasti pietiek noslīpēt ar smilšpapīru, bet no vecām mēbelēm ir jānoņem iepriekšējā krāsas kārta (ja tas ir iespējams). Problemātiskas virsmas (slidenas, plastmasas u.c.) mēs iesakām nogruntēt ar piemērotu gruntskrāsu, lai krāsa cieši pieliptu pie virsmas.
  • Krāsošanas darbarīki. Izvēlieties augstas kvalitātes krāsošanas darbarīkus, jo nekvalitatīvām otām var izkrist sari, bet rullis zaudēt plūksnu. Gludām virsmām izvēlieties mīkstu otu ar smalkiem sariem vai nelielu rullīti. Mēs iesakām izmantot Anza darbarīkus.

Uzmanību! Ievērojiet lietošanas pamācību uz produkta etiķetes. Pirms mēbeļu lietošanas, ļaujiet krāsotajai virsmai kārtīgi nožūt.

 

Padomi mēbeļu krāsošanai >

Toņu karte >

Jautājiet padomu krāsu ekspertam >

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color