Jaunas veselībai nekaitīgas krāsas

Jaunajā Green Line sērijā iekļautas griestu, sienu, mēbeļu, radiatoru un grīdas krāsas. Visas Green Line krāsas ir ūdens bāzes, ar zemu GOS emisiju un izcilu segtspēju, ļoti izturīgas un viegli lietojamas.

Green Line sērijas produkti ir saņēmuši Ziemeļvalstu ekomarķējumu un Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinumu.

Green Line sērijas produktu sortimentā iekļauta arī krāsa toņu pārbaudei Color Test, kuras daudzums ir pietiekams, lai pārbaudītu toni uz neliela virsmas laukuma. Izmēģinot krāsas toni savās mājās, jūs pārliecināsieties par tā piemērotību jūsu mājas interjeram.

 

Kādēļ izvēlēties “zaļu” krāsu?

Latvijas Astmas un alerģijas biedrības logo un Ziemeļvalstu ekomarķējums (Zaļais gulbis) uz krāsas bundžas norāda, ka šo krāsu ražošanas process tiek rūpīgi uzraudzīts, sākot no izejvielu iepirkšanas, beidzot ar krāsas iepildīšanu bundžās. Produktu kvalitāte tiek stingri kontrolēta gan izejvielu stadijā, gan tad, kad produkts ir gatavs. Lai noteiktu, ka krāsotās virsmas ir drošas, tās tiek pārbaudītas ilgāku laiku.

Latvijas Astmas un alerģijas biedrības logo un Ziemeļvalstu ekomarķējums apliecina, ka Green Line krāsas ir pareizā izvēle tiem, kas izvēlas veselībai un videi draudzīgas, viegli lietojamas krāsas, kas sniedz nevainojamu galarezultātu.

 

Ko nozīmē PIR zīme uz iepakojuma?

pir.jpg

Daudzi no Vivacolor jauno produktu plastmasas iepakojumiem ir izgatavoti, izmantojot PIR metodi, t.i., daļēji izmantojot atkārtoti izmantotu plastmasu. PIR vai Post Industry Recycling plastmasas iepakojumi satur 40% atkārtoti izmantotas plastmasas. Iepakojumi atbilst visiem kvalitātes standartiem, kas norādīti uz iepakojuma, un tai pat laikā ir videi draudzīgi.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color