Bērnistabas interjers

Jūsu bērna istaba ir telpa, kurā bērns ne tikai atpūšas un spēlējas, bet arī mācās iepazīt pasauli, tāpēc istabai jābūt krāsainai, lai veicinātu bērna iztēli.

Speciālisti iesaka neaizpildīt telpu ar mēbelēm vien, bet atstāt vietu, kur rotaļāties. Pilnībā pietiks, ja istabā būs gulta, kumode vai skapis, grāmatu plaukts un galds. Piepildiet telpu ar krāsām!

Nebaidieties eksperimentēt, apzīmējiet sienas paši (zīmējiet mākoņus, varavīksnes, ciparus vai burtus). Jo mazāk “šablonisma” zīmējumos, jo jaukāk izskatīsies istaba.

Bērnistaba tāpat jāpielāgo bērna rakstura īpašībām. Psihologi apgalvo, ka ar krāsas toņa palīdzību var nomierināt nemierīgos bērnus, savukārt mazāk kustīgos rosināt izzināt apkārtni. Nemierīgiem un jūtīgiem bērniem der zaļi akcenti. Dzeltens tonis veicina kuņģa un aknu darbību, tādējādi palielinās bērna apetīte. Zilais tonis palīdz koncentrēt uzmanību — ar šī toņa krāsu ieteicams dekorēt bērnistabas zonu, kurā atradīsies bērna darba galds vai kurā bērns rotaļāsies. Smeļoties idejas bērnistabai, neaizmirstiet, ka viss, kas minēts piemēros, nav jāatkārto. Izvēlieties kādu detaļu vai detaļas un izmantojiet tās. Lai īstenotu šīs idejas, nevajag iegādāties neko jaunu — pārkrāsojiet dažas mēbeles vai rotaļlietas. Vēl labāk, ja šo darbiņu veiksiet kopā ar saviem bērniem, aprunājoties un ņemot vērā viņu viedokli.

Ideju īstenošanai piedāvājam krāsu mēbelēm Furniture 30 un krāsu sienām Wall 4. Galvenās šo krāsu īpašības — tās ir krāsas uz ūdens bāzes, gandrīz bez smaržas un ātri žūstošas. Ar tām būs patīkami krāsot un tās nekaitēs mazuļa veselībai.

 

Vairāk par krāsām lasiet sadaļā Produkti.

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, jautājiet sadaļā Jautājiet speciālistam.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color