Mirjamas ģimene savu jauno mājokli izvēlējās ziemā, kad ārā bija auksts un pelēks, un atbilstoši laikapstākļiem, tāds pats bija arī jaunais dzīvoklis. Tā kā Mirjamai jau ir liela pieredze mājokļa uzlabošanā un liela vēlme piešķirt jaunajam mājoklim mājīgāku un krāsaināku izskatu, tas nemaz nebija tik grūti.

Dzīvoklī ir daudz logi, bet tieši saules stari tajā ieplūst tikai uz pāris minūtēm. Tādējādi pelēkās sienas, kas bija tieši pretī logiem "nozaga" pat vismazāko gaismas stariņu. Mirjama šajā gadījumā izmantoja gudru pieeju un izvēlējās ko spilgtu un atstarojošu jaunajiem sienas toņiem!

 

Galvenie toņi tika izvēlēti no Tikkurila Izjūti krāsas toņu kartes:

📌 Rozā tonis: H320 Magnolia

📌 Dzeltenais tonis: L396 Beeswax

 

Fotogrāfijas: @miramii (Instagram)

Tā kā dzīvoklī ir atvērta telpa ar vairākām funkcijām, ļoti svarīga ir toņu izvēle un to saderība. Lai izveidotu vienotu koptēlu, no pretējās sienas fototapetes tika izvēlēts jauns sienas tonis - rozā! Jāpiemin arī tas, ka ģimenes jaunākā locekle - četrgadīgā princese, bija sajūsmā, kad ieraudzīja jauno sienas toni!

 

"Ja jūs redzētu manu drēbju skapi, tad jūs nekad neiedomātos, ka es savās mājās kādu sienu varētu nokrāsot rozā tonī. Bet es par to esmu sajūsmā! Tas piešķir telpai jauku noskaņu un, vēl jo vairāk, tas patīk visai ģimenei. Tātad, iepazīstieties – šis ir mana dzīvokļa eklektikas stila stūrītis," priecājas Mirjama.

 

📌Rozā tonis: H320 Magnolia (no Tikkurila Izjūti krāsas toņu kartes).

 

Viens neliels toņa uzplaiksnījums var radīt lielu atšķirību! Mājas biroja stūris, kas atrodas starp diviem logiem, ieguva uzmundrinošāku izskatu tikai ar dažiem krāsas vilcieniem! Uzkrāsotā arka piešķir telpai jaunu dimensiju, un ģimenes mīlulis lieliski sader un papildina jauno sienas toni.

 

"Gribēju, lai siena izskatās nedaudz jautrāka un izveidoju šo medussaldo dzelteno arku, kas tagad lieliski atdala darba vietu no pārējās telpas. Brīnišķīgs rezultāts! Līdzīgi var izmantot šo paņēmienu arī citās istabās, ja vizuāli ir nepieciešams nodalīt kādas telpas daļas," iesaka Mirjama.

 

📌Dzeltenais tonis: L396 Beeswax (no Tikkurila Izjūti krāsas toņu kartes).

Darba gaita

🖌 Notīrīt sienu no putekļiem un netīrumiem.

🖌 Rūpīgi uzlīmēt krāsotāja līmlenti, īpašu uzmanību pievēršot kontaktligzdām un atdalošajai vietai starp sienu un griestiem.

🖌 Līstes un grīdu pasargāt ar īpašu plēvi krāsošanai.

🖌 Sagatavot darba instrumentus (rullīši pirms krāsošanas ir jānomazgā, lai slikti piestiprinātā plūksna nobirst un netiek uzkrāsota uz sienas).

🖌 Nogruntēt sienu.

🖌 Siena tika krāsota divās kārtās ar Vivacolor Wall 4 pilnībā matēto sienas krāsu.

🖌 Kad krāsošanas darbi pabeigti noņemt līmlenti.

🖌 Salikt atpakaļ no sienas noņemtās detaļas

Darba instrumenti

Tā kā Mirjamai ir pieredze mājas uzlabošanā, tad vienas sienas nokrāsošana viņai nebija problēma. Mirjama iesaka izmantot kvalitatīvus materiālus (it īpaši, ļoti svarīga ir krāsotāja līmlentes izvēle) un instrumentus, kā arī atļaut virsmai starp kārtām pietiekoši nožūt. Sienu nokrāsošanai kopā bija nepieciešamas divas dienas.

Wall 4

 

 

Vispirms sienas un griesti tika nogruntēti ar gruntskrāsu.

Sienas tika krāsotas ar tonētu Wall 4 sienas krāsu, kas veido samtainu, pilnībā matētu virsmu, kas maskē nelielus nelīdzenumus un veido nevainojamu gala rezultātu. Wall 4 ir no Green Line sērijas, kurai ir piešķirts Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinums un Ziemeļvalstu ekomarķējums.

 

 

 

 

 

 

PADOMS! Krāsošanai izvēlieties kvalitatīvās Anza otas un rullīšus.

 

Apskatiet Anza krāsošanas instrumentus šeit

Projekta autore

 

Miramii pilt

 

Mirjama ir dzīvesstila blogere, kura interesējas par interjera dizainu un “dari pats” projektiem.

 

 

Apskatiet Mirjamas Instagram

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color