Viena telpa var pildīt vairākas funkcijas. Šis ir ieskats Līnas guļamistabas pārvērtībās, kas pilda arī darbistabas funkciju.

Kad Līnas ģimene pārcēlās uz jauno mājokli, sūnu zaļā guļamistaba bija šaura kā sērkociņu kastīte. Ar draugu palīdzību telpa tika uzbūvēta lielāka. Visa telpa zem frontona otrajā stāvā bija neizmantota, un sienas bija taisnas zem frontona. Remontdarbu laikā telpai tika pievienoti klāt 5 kvadrātmetri. Tādā veidā tika iegūta vieta arī mājas darbistabai.

 

Krāsu toņi telpai tika izvēlēti no Tikkurila Izjūti krāsas toņu kartes:

 

Attēli: Līna Poldaru

Silts gaiši pelēkai, kas līdzsvaro tumšo guļamistabas stūri
Tumšais tonis tika izmantots jau iepriekš

Līnas iepriekšējās guļamistabas sienas tika krāsotas šajā tonī, tāpēc izvēlēties toni jaunās guļamistabas sienām nebija grūti. Tika izmantots skaistais Y500 Wrought iron tonis.

Lai līdzsvarotu tumšo toni, otrajai sienai, kas ir darbistabas siena, tika izvēlēts siltais G486 Tailwind gaiši pelēkais tonis.

 

"Perfekta kombinācija! Šī ir īstā gaišā un tumšā kombinācija, lai telpā būtu līdzsvarota gaisotne. Esmu tik priecīga par rezultātu!", priecājas Līna.

Guļamistabas zona pirms krāsošanas
Guļamistabas zona pēc krāsošanas

Telpas sienas zem slīpā jumta otrajā stāvā tika pārvietotas, un neizmantotā virsma zem slīpā jumta deva telpai papildus 5 kvadrātmetru platību. Tādā veidā tika iegūta vieta arī mājas darbistabai. Vienīgais atgādinājums par veco istabu bija viens kāpņu gabals, kas tika paslēpts zem rakstāmgalda.

Izmantotie produkti un instrumenti

Līna izmanto Vivacolor produktus jau vairāk nekā 5 gadus un ir ļoti apmierināta ar līdzšinējo pieredzi un kvalitāti.

 

Vispirms sienas un griesti tika nogruntēti ar pilnībā matētu lateksa akrilāta krāsu, kas ir viegli klājama, nešļakstās un nepil. Sienu gruntēšanai jūs varat izmantot arī ūdens bāzes pilnībā matēto Primer 1 gruntskrāsu, kurai ir lieliska adhēzija ar virsmu. Sienas tika krāsotas ar Wall 4 sienas krāsu, kas veido samtainu, pilnībā matētu virsmu, kas noslēpj nelielus nelīdzenumus un nodrošina nevainojamu gala rezultātu. Wall 4 krāsa ir no Green Line sērijas, kurai ir piešķirta Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinība un Ziemeļvalstu ekomarķējums. Griesti tika krāsoti ar pilnībā matēto ūdens bāzes griestu krāsu Ceiling 3, kas īpaši labi klājas, labi izlīdzinās un veido pilnībā baltu virsmu. Kā arī krāsa nešļakstās un nepil.

 

Krāsošanai tika izmantotas kvalitatīvās Anza otas un krāsošanas rullīši.

 

Apskatiet Anza krāsošanas instrumentus šeit

 

Projekta veicēja

Liina Põldaru

 

 

 

 

Līna Poldaru ir dzīvesstila satura autore, kura interesējas par DIY, modi un skaistumu un veido ar rokām darinātas kartītes.

 

 

Apskati Līnas Instagram kontu

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color