Guļamistaba ir Jūsu atpūtas vieta, kurā pavadāt ļoti daudz laika. Speciālisti apgalvo, ka kvalitatīva atpūta (atslābināšanās, fizisko un garīgo spēku atgūšana), ir būtisks nosacījums, lai varētu efektīvi strādāt un saglabāt veselību. Veidojot guļamistabas interjeru, Jums vajadzētu ņemt vērā, kādi toņi un interjera detaļas nomierina un atslābina.

 

Kas ir svarīgākais guļamistabas interjerā?

Toņiem jāatslābina

Toņiem guļamistabas telpā jānodrošina komforts, sienām jābūt acīm tīkamos toņos, un tie nedrīkst kairināt.

Pēdējos gados ir populāri guļamistabas interjeru veidot minimālisma stilā, izmantojot daudz baltā toņa. Baltais tonis rada mūsdienīgu un svaigu iespaidu, taču pārāk daudz šī toņa „atdzesē” telpu un tajā atrasties kļūst neomulīgi. Guļamistabai lieliska izvēle ir gaišie, siltie toņi, piemēram, bēšs, maigi pelēks, olīvzaļš vai arī dabiski mierīgi tumšie toņi, piemēram, tumši zaļš, tumši zils u.c. Tumšo toņu gadījumā vislabāk izmantot tos kā akcentu, piemēram, vienu sienu krāsot tumšajā tonī, bet pārējās gaišā tonī, tādā veidā telpa nekļūs vizuāli ļoti maza un tumša.

Šādi toņi rada mierīgu un nepiespiestu noskaņu – to, kas vajadzīgs guļamistabā. Guļamistabas interjeru iespējams papildināt ar interjera dizaina elementiem (apgaismojumu, gleznām, gultasveļu u.c.).

Attēls: internets

Interjera dizaineri guļamistabā parasti iesaka izvēlēties neitrālus un blāvus toņus, jo spilgtie toņi var radīt diskomfortu. Bēšs, pelēks un citi neitrālie toņi rada mājīgu atmosfēru atpūtai. Istabu var atdzīvināt ar dažādiem aksesuāriem – dekoratīvajiem spilveniem, plediem, gultas pārklājiem, naktsgaldiņu vai gleznām, taču paturiet prātā, ka guļamistabai ir jābūt telpai ar mierīgu atmosfēru.

Attēls: internets

Minimālisma stils

Tas, kas nepieciešams Jūsu atpūtai un relaksācijai

Minimālisma stils guļamistabā ir ne tikai populārs, bet arī ļoti ērts risinājums. Guļamistabā jābūt pēc iespējas mazāk mēbelēm, jo ​​ir grūti atpūsties telpā, kas ir ļoti pilna ar dažādām lietām. Skapjus nomainiet pret kumodēm vai vienkāršiem pakaramajiem, lielus tualetes galdus nomainiet pret vienu lielu spoguli. Guļamistabā saglabājiet tikai tos priekšmetus, kas Jūs atslābina: ja Jums patīk klausīties mūziku – novietojiet tajā atskaņotāju (šarmu piešķirs senlietas, piemēram, gramofons); ja Jums patīk lasīt – novietojiet ērtu plauktu grāmatām; ja Jūs rakstāt – atvēliet atvilktni piezīmēm, rakstāmpiederumiem vai glabājiet tajā datoru. 

Attēls: internets

Tumša akcenta siena un zelta detaļas

Tumšie toņi guļamistabā uzlabo miegu. Piemēram, nokrāsojiet vienu sienu tumšu un pievienojiet zelta un samta detaļas – tas guļamistabai piešķirs nelielu greznības sajūtu.

Tas ir klasisks risinājums guļamistabai ar glamūrīgu zelta apgaismojumu, tumšas krāsas akcentu un grezniem, augstas kvalitātes tekstilizstrādājumiem.

Attēls: internets
Attēls: mallukas

Kādas krāsas ir piemērotas guļamistabas krāsošanai?

 

Guļamistabas sienas un griestus iesakām krāsot ar veselībai un videi draudzīgajām Green Line sērijas krāsām.

 

Izvēlies produktus šeit

 

Kā izvēlēties telpai un virsmai atbilstošāko produktu

Vivacolor krāsas var tonēt pēc Tikkurila toņu kartēm. Pievērs uzmanību, ka ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Pirms virsmu krāsošanas pārliecinies, ka izvēlētais tonis ir atbilstošs aplūkojot toņu paraugus veikalā vai arī nokrāsojot nelielu virsmas laukumu konkrētajā vidē un gaismā, kur toni iecerēts izmantot.

 

Toņu kartes aplūko šeit

 

Skaties video kā krāsot iekšdarbos

 

Ja rodas šaubas par to, kā pareizi krāsot, jautājiet padomu mūsu krāsu ekspertam zvanot uz bezmaksas tālruni 82888 vai sūtiet ziņu uz e-pastu academy.lv@ppg.com. Jautājumu vari uzdot arī aizpildot mūsu tiešsaistes formu - ŠEIT.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color