Guļamistabas interjers

Guļamistaba ir Jūsu atpūtas vieta, kurā pavadāt ļoti daudz laika. Speciālisti apgalvo, ka kvalitatīva atpūta (atslābināšanās, fizisko un garīgo spēku atgūšana), ir būtisks nosacījums, lai varētu efektīvi strādāt un saglabāt veselību. Veidojot guļamistabas interjeru, Jums vajadzētu ņemt vērā, kādi toņi un interjera detaļas nomierina un atslābina.

Kas ir svarīgākais guļamistabas interjerā?

Toņiem jāatslābina

Toņiem guļamistabas telpā jānodrošina komforts, sienām jābūt acīm tīkamos toņos, un tie nedrīkst kairināt. Pēdējos gados ir populāri guļamistabas interjeru veidot minimālisma stilā, izmantojot daudz baltā toņa (baltas sienas, griesti un pat grīda). Baltā krāsa rada „jaunuma” un „svaiguma” sajūtu, taču pārāk daudz šī toņa „atdzesē” telpu un tajā atrasties kļūst neomulīgi. Dizaineruprāt, labākais risinājums ir izvēlēties gaišus, siltus toņus vai bālus tumšākus toņus (smilšu krāsu, krēmkrāsu, maigi pelēku u. c.). Šādi toņi cilvēkam ir patīkami, tie nomierina un relaksē – tieši tas, kas Jums ir nepieciešams guļamistabā.

Sienu toņi var būt arī koši: sarkans, violets, zils, zaļš… Taču, izvēloties toņus, jāņem vērā, ka tiem var būt nelabvēlīga iedarbība: sarkans tonis guļamistabā stimulē un rada nemieru, violets tonis rada diskomforta sajūtu, oranžs tonis guļamistabā var radīt sajūtu, ka sienas nospiež. Ko darīt, ja savā guļamistabā vēlaties vairāk košu toņu? Speciālisti iesaka izvēlēties „pieklusinātus” toņus. Tas nozīmē, ka var izmantot mazāk intensīvas spilgto toņu nokrāsas. Guļamistabas interjeru var atdzīvināt ar spilgtām detaļām (lampām, gleznām, gultasveļu u. c.).

Nepārblīvēta telpa 

Tas, kas nepieciešams Jūsu atpūtai un relaksācijai

Minimālisma stils guļamistabā ir ne tikai populārs, bet arī ļoti ērts risinājums. Speciālisti iesaka nepārblīvēt telpu – tajā jābūt pēc iespējas mazāk kairinātāju. Skapjus nomainiet ar kumodēm vai vienkāršiem pakaramajiem, lielus tualetes galdus nomainiet ar vienu lielu spoguli. Guļamistabā saglabājiet tikai tos priekšmetus, kas Jūs atslābina: ja Jums patīk klausīties mūziku – novietojiet tajā atskaņotāju (šarmu piešķirs senlietas, piemēram, gramofons); ja Jums patīk lasīt – novietojiet ērtu plauktu grāmatām; ja Jūs rakstāt – atvēliet atvilktni piezīmēm, rakstāmpiederumiem vai glabājiet tajā datoru. 

Guļamistabas sienas un griestus iesakām krāsot ar veselībai un videi draudzīgajām Green Line sērijas krāsām. Toņu paraugus meklējiet sadaļā Toņu kartes.

 

Vairāk par krāsām lasiet sadaļā Produkti.

Ja Jums ir jautājumi, uzdodiet tos sadaļā Jautājiet speciālistam.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color