Mājas interjers

Mājas interjeru var veidot, izmantojot mazas detaļas vai pilnībā pārkārtojot visu no pašiem pamatiem. Lai ko jūs izvēlētos, pirms darba uzsākšanas iesakām papētīt dizaineres Ginatanas Valavičūtes veidoto māju interjeru un pasmelties idejas. 

Izvēloties gaišus un tumšus toņus, iespējams radīt spēcīgu iespaidu. Šādi risinājumi īpaši noder tur, kur telpas ir garas, augstas un garlaicīgas — kā šis koridors. Kad mājas vidē tiek izmantoti dabīgie toņi, kas nav savstarpēji kontrastējoši, veidojas harmoniska vide, kas parasti saistās ar labklājību.

 

Sienas un griesti krāsoti smilšu krāsas tonī ar krāsu Vivacolor 7. Lai arī toņa kods neatšķiras, griestu krāsa Vivacolor 3 tiek ražota par dažiem toņiem gaišāka. Pateicoties šādam risinājumam, rodas harmonijas un viendabīguma iespaids. Akcenti sienai un griestiem — ļoti tumši brūns tonis. Kad griestiem nepieciešami tumši toņi, tiek izmantotas sienām paredzētaā matētā Wall 4 krāsa.

Vannas istaba dekorēta tumšos toņos. Sienu tonis ir tādā pašā nokrāsā kā flīzes. Izmantota krāsa Wall 20.

Ja arī jūs vēlaties atjaunot savu mājokli un padarīt to mājīgāku, tad ieskaties 10 idejās, kas var palīdzēt atsvaidzināt interjeru.

 

Idejas bērnistabas iekārtošanai lasiet sadaļā Bērnistabas interjers

Jautājumus uzdodiet sadaļā Jautājiet speciālistam.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color