Lietuvietes Vainoras aizraušanās ar mēbeļu pārkrāsošanu sākās tad, kad viņa pārkrāsoja savu pirmo skapi. Viņai patīk atjaunot un pārkrāsot vecas koka mēbeles, bet ir nācies arī pārkrāsot logus, durvis un pat mājas fasādi. Jo lielāks ir krāsošanas projekts, jo iepriecinošāks ir gala rezultāts!

Pārkrāsots galdiņš guļamistabā

Plašs toņu klāsts

Mēbeļu krāsas tonēšanas iespējas ir gandrīz neierobežotas, tāpēc ikviens varēs izvēlēties sev vēlamo toni. Vainorai patīk mēbeles krāsot visdažādākajos toņos. Kādu laiku, viņas populārākie toņi bija melns un pelēks. Viņa atdzīst, ka krāsot mēbeli tumšā tonī ir daudz vieglāk, jo ir vieglāk nosegt virsmu un mazāk ir redzamas krāsojuma kļūdas.

Rūpīgi ievērot lietošanas instrukciju

Krāsojot mēbeles, Vainora rūpīgi ievēro ieteiktos norādījumus. Krāsošanas process sākas ar virsmas sagatavošanu, kuras laikā virsma tiek rūpīgi notīrīta ar piemērotu mazgāšanas līdzekli, piemēram, Special Clean. Tā pat tiek novērsti virsmas defekti ar piemērotu špakteļtepi, piemēram, Vivacolor Snickeri. Pēc špakteles nožūšanas virsmas tiek noslīpētas un notīrīti slīpēšanas putekļi. Pēc tam virsmu var nogruntēt ar piemērotu gruntskrāsu, piemēram, Tikkurila Otex Akva, lai uzlabotu virsmas saķeri ar krāsu. Tikai pēc rūpīgas virsmas sagatavošanas var ķerties klāt krāsošanas darbiem ar Furniture 30 mēbeļu krāsu.

Guļamistabas skapis pēc krāsošanas
Skapītis pēc krāsošanas
Ēdamistabas galds ar krēsliem pēc krāsošanas

Pirms un pēc pārvērtības ir pārsteidzošas

Bieži tiek publicētas pirms un pēc fotogrāfijas un reizēm ir grūti noticēt, ka fotogrāfijās redzamās mēbeles ir tās pašas. Pareizi izvēlēts tonis, nomainītas nolietotās detaļas un krāsotāja rūpes padara pārkrāsoto mēbeli par unikālu un grūti atpazīstamu. Zemāk varat aplūkot Vainoras pirms un pēc fotogrāfijas.

Guļamistabas skapis pirms krāsošanas
Skapītis pirms krāsošanas
Ēdamistabas galds pirms krāsošanas

Mājas iekārtošana ar pārkrāsotajām mēbelēm

Vainoras pārkrāsotās mēbeles patiešām ir pārsteidzošas. Ar tām ir mēbelēta gandrīz visa viņas māja. Viņasprāt, lielākais izaicinājums tagad ir atrast pārējām pārkrāsotajām un vēl nepārkrāsotajām mēbelēm vietu. Pagaidām šīs mēbeles gaida, kad Vainora varēs piepildīt savu sapni un iegādāties māju laukos, kuru iekārtot ar šīm mēbelēm.

Videi un veselībai draudzīga krāsa

Visas mēbeles ir atjaunotas izmantojot Tikkurila Otex Akva gruntskrāsu un Vivacolor Furniture 30 mēbeļu krāsu. Vainora ļoti novērtē, ka ar šīm krāsām ir ļoti viegli krāsot un ka tām ir pieejams plašs toņu klāsts. Furniture 30 krāsai ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējumu un Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinumu, kas padara šīs krāsas par draudzīgu izvēli videi un veselībai. Tā pat šī mēbeļu krāsa ir piemērota bērnu rotaļlietu un mēbeļu krāsošanai.

 

Vai arī vēlies pārkrāsot savas mēbeles? Ieskaties mūsu sagatavotajos padomos un instrukcijās, kas palīdzēs paveikt darbu ātrāk un kvalitatīvāk.

 

Instrukcijas mēbeļu krāsošanai

 

Video instrukcija mēbeļu krāsošanai

 

Vecas kumodes pārkrāsošana

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color