Paštaisīta rotaļu mājiņa bērniem

Sadarbībā ar radošiem cilvēkiem ir tapuši vairāki skaisti projekti.

 

Annika no Instagram konta @annikfamily ar savu jauko ģimeni, dzīvo Igaunijas laukos un audzē mājdzīvniekus. Ģimenē aug pieci bērni, kuri visi labprāt piedalās dažādos mājas darbos. Annika uzskata, ka strādājot kopā ar bērniem, jau no mazotnes viņos var izaudzināt mīlestību pret darbu. Savā krāsošanas projektā viņa izmantoja Villa krāsas un Anza krāsošanas darbarīkus.

 

Attēlu un projektu autore @annikfamily

Gaiši zilā rotaļu namiņa krāsošana

 

Skaistā gaiši zilā rotaļu mājiņa tika izveidota, lai bērniem būtu savs stūrītis, kur jauki un omulīgi pavadīt laiku. Mājiņas krāsošanai tika izmantota Villa Ultima pusmatētā koka fasādes krāsa. Gaiši zilais Q420 koka fasādes tonis ir izvēlēts no Facade 760 toņu kartes. Arī gaiši rozā detaļas tika krāsotas ar Villa Ultima krāsu 4866 tonī no Tikkurila Facade toņu kartes. Mājiņas iekšpuse tika krāsota baltā tonī ar Villa Ultima.

 

Ja veidojat līdzīgu mājiņu, tad terasi iesakām eļļot ar Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil ūdens bāzes terases eļļu, kas pieejama trīs gatavos toņos (melnā, pelēkā un brūnā). Ja tā ir veca terase, tad pirms eļļošanas iesakām virsmas rūpīgi nomazgāt ar Tikkurila Terassi- ja Kalustepesu mazgāšanas līdzekli un no iepriekš eļļotās virsmas noņemt vecās apstrādes paliekas.

Debeszilās rotaļu mājiņas celtniecība un krāsošana

 

Pēc bērnu lūguma blakus iepriekš aprakstītajai rotaļu mājiņai tika izveidota vēl viena rotaļu mājiņa skaistā debeszilā tonī. Abas rotaļu mājiņas atrodas viena otrai blakus, un bērni var nodoties jautrām rotaļām.

Mājiņa tika krāsota ar Villa Ultima krāsu. Koka fasādes debeszilais tonis Q409 tika izvēlēts no Tikkurila Facade 760 toņu kartes. Ar Villa Ultima krāsu tika krāsoti arī logu rāmji, apmales un citas koka daļas baltā tonī. Krāsošanai tika izmantoti Anza kvalitatīvie darbarīki.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color