Villa sērijas krāsas un aizsarglīdzekļi

villa banner

Mēs visi vēlamies dzīvot skaistās mājās, tomēr tās fasādes krāsošana un atjaunošana prasa lielu ieguldījumu gan laika, gan finanšu ziņā. Šo iemeslu dēļ ir svarīgi apzināt, kā un ar ko krāsot mājas fasādi, lai tā saglabātos skaista pēc iespējas ilgāk.

Vivacolor Villa sērijā ir iekļauti dažādi produkti koka virsmām – ūdens bāzes krāsas, gruntskrāsa, ūdens bāzes un šķīdinātāja bāzes aizsarglīdzekļi un koksnes impregnēšanas līdzeklis. Šīs sērijas krāsas var izmantot, lai krāsotu koka fasādes, logu rāmjus, margas, žogus, dārza mēbeles u.c. Villa sērijas krāsas ir pārbaudītas Latvijas klimata apstākļos.

Krāsas Villa Akva un Villa Ultima tagad iztur atmosfēras iedarbību līdz pat 15 gadiem! Villa Akva un Villa Ultima efektīvi aizsargā koksni pret UV stariem, veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu, kas izskatās kā jauna ilgus gadus. Ar šīm krāsām var krāsot privātmājas, vasarnīcas, pirts mājas, žogus, durvis, karogu mastus, pastkastītes u.c. Krāsas ir tonējamas tūkstošos skaistu toņu. Koka fasāžu krāsām ir svarīgi izmantot fasāžu krāsu toņu kartes, jo tikai tad varam būt droši, ka tonēšanā tiek izmantoti speciāli, āra apstākļiem piemēroti tonēšanas pigmenti. Plašāku informāciju par to, kā izvēlēties fasādēm piemērotu krāsu un toni, meklē šeit.

Krāsa koka virsmām Villa Akva tonī U105
Krāsa koka virsmām Villa Akva tonī U105
Aizsargkrāsa koka virsmām Villa Ultima tonī 604X
Aizsargkrāsa koka virsmām Villa Ultima tonī 604X

Noskatieties krāsošanas video pamācības un krāsojiet viegli!

Apstrāde ar koksnes aizsarglīdzekļiem

Tonējamie Vivacolor ūdens bāzes aizsarglīdzekļi Villa Lasur Akva un šķīdinātāja bāzes Villa Lasur ir vislabākā izvēle, ja vēlaties saglabāt koksnes dabisko skaistumu un izcelt to. Apstrāde ar aizsarglīdzekļiem atstāj redzamu koksnes dabisko rakstu, un tie ir piemēroti koka apšuvumu, logu, durvju, dārza mēbeļu, kā arī guļbūvju apstrādei. Izmantojot aizsarglīdzekļus, jāatceras, ka, lai aizsargātu koksni pret UV staru iedarbības, ir jāizmanto tonēts produkts. Izvēlieties sev tīkamāko nokrāsu no Tikkurila toņu kartes koksnes aizsarglīdzekļiem un eļļām.

Villa Lasur, tonis 5053
Villa Lasur Akva, tonis 5087

Noskaties video pamācību, kā apstrādāt jaunu guļbūvi

Vivacolor mājas lapā ir daudz noderīgu padomu un video pamācību par koka fasāžu krāsošanu un apstrādi. Meklējiet šos norādījumus un video šeit. Villa brošūrā atradīsiet vienkāršas krāsošanas sistēmas.

 

Vairāk informācijas Villa brošūrā

 

Vispiemērotākie darbarīki

 

platinumAnza Platinum izliekta ota ārdarbiem 

Platinum izliekta ota ārdarbiem ir jaunākā un labākā Anza ārdarbu ota, kas, pateicoties sevišķi augstai krāsas uzņemšanas spējai, samazina krāsošanas laiku. Īpaši izstrādātie sintētiskie sari un nerūsējošā tērauda uzgaļi nodrošina izcilu klājumu un otas izturību. Rūpīgi izstrādāts ergonomisks, ērts rokturis ar izliekumu samazina iespēju gūt savainojumus ilgstoša sasprindzinājuma rezultātā. Papildus tam, otai ir īpašs vāciņš, kas neļauj tai sacietēt līdz pat 2 nedēļām. Otu var izmantot kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju. Platums: 75 mm, 100 mm, 120 mm.

 

 

eliteAnza Elite izliekta ota ārdarbiem 

Anza Elite izliekta ārdarbu ota ir vispārdotākā augstas kvalitātes ota ārdarbiem, kas nodrošina lielisku rezultātu un ir izturīga pret nodilumu. Rokturis ir ergonomisks, mīksts un neslīdošs. Ota pieejama gan ar taisnu, gan izliektu rokturi. Tā ir piemērota visa veida krāsām un ir izmantojama kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju. Platums: 75 mm, 100 mm, 120 mm.

 

 

Nokrāsojiet koka fasādi ātrāk ar Anza Platinum ārdarbu otu!

Izmantojiet krāsošanas projektam noderīgus rīkus

 

krasu pase   atrodiet

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color