Viesistabas interjers

Viesistabā parasti uzņem ciemiņus, te pulcējas ģimenes locekļi vai, atpūšoties pēc darba, cilvēki nododas iecienītām nodarbēm. Vieni vēlas uzņemt enerģiju, savukārt citi novērtē mieru. Viesistabas interjers jāveido atbilstoši Jūsu personīgajām īpašībām un dzīvesveidam – tad viesistabā vienmēr jutīsities lieliski.

 

Enerģija

Tiem, kuri meklē enerģiju, kuriem patīk ekstravagantas detaļas un kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, piedāvājam interjerā izmantot ļoti spilgtus toņus un to kombinācijas. Viss atkarīgs no Jūsu personīgajām īpašībām: ja spilgtā telpā jūtaties labi, nebaidieties izmantot vairāk spilgtu detaļu: melna un sarkana toņa kombinācijas vai sienas un mēbeles tādos pašos toņos.

Apvienojot dažādas spilgtas nokrāsas ar nedaudz maigākiem toņiem, viesistaba kļūs vēl omulīgāka un „mierīgāka”.

Līdzsvars

Spilgtas krāsas Jūs nogurdina, bet Jūs vēlaties savai viesistabai piešķirt akcentu? Šajā gadījumā izmantojiet „pieklusinātus” toņus. Piemēram, krāsojiet sienas tirkīza, sūnu zaļā vai gaiši brūnā tonī un pieskaņojiet tām gaišas mēbeles. Eksperimentējiet un nokrāsojiet vienu viesistabas sienu spilgtākā tonī nekā citas. Jūs patīkami pārsteigs Jūsu viesistabas izmaiņas. Lieliska ideja ir arī atkārtot tos pašus toņus dažādās istabas detaļās, piemēram, sienas toņus saskaņojiet ar tāda paša toņa spilveniem, paklājiem, gleznām, vāzēm vai augiem. 

Estētika

Ja jums patīk izsmalcinātība un novērtējat klusumu, Jūsu viesistabas interjers jāveido, izmantojot gaišus toņus ar pārejām. Lai telpa nešķistu „statiska”, savstarpēji jāsaskaņo viena toņa nokrāsas – balta toņa pāreja no pilnīgi balta līdz maigi pelēkam vai brūna toņa pāreja no gaiši bēša līdz nomierinošam piena šokolādes tonim.

Harmonijas un piepildījuma sajūtu veicina dabas elementi – dažādas koka detaļas, piemēram, ozolkoka galds, dižskābarža vai bērza atvilktņu elementi, dabīgu materiālu gleznu rāmji un citi.

Vēlaties atdzīvināt esošo izskatu? Pie gaišām sienām un mēbelēm pieskaņojiet akcentus tumšos toņos. Atkarībā no vadošā toņa viesistabā pieskaņojiet tumšus spilvenus, interesantas formas paklāju ar tumšāku rakstu. Īpašu izskatu var piešķirt pat tumši puķu podi vai dekoratīvās vāzes.

 

Krāsainu sienu un griestu ideju īstenošanai iesakām drošās un videi draudzīgās Green Line sērijas krāsas. Toņu paraugus skatiet sadaļā Toņu kartes. Tos varat pārbaudīt dzīvē un iegādāties specializētajos veikalos (kur mūs atrast, apskatiet sadaļā Tirdzniecības vietas).

 

Vairāk par krāsām lasiet sadaļā Produkti.

Ja Jums radušies jautājumi, uzdodiet tos sadaļā Jautājiet speciālistam.

 

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color