Viesistaba parasti ir viena no svarīgākajām telpām mājās. Te uzņem ciemiņus, pavadām laiku ar ģimenes locekļiem vai, atpūšamies pēc darba un nododamies iecienītām nodarbēm. Viesistabas interjers jāveido atbilstoši Jūsu personīgajām īpašībām un ģimenes dzīvesveidam – tad viesistabā vienmēr jutīsities lieliski.

 

Izmantojiet spilgtas detaļas

Tiem, kuri meklē enerģiju, kuriem patīk ekstravagantas detaļas un kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, piedāvājam interjerā izmantot ļoti spilgtus toņus un to kombinācijas. Viss atkarīgs no Jūsu personīgajām īpašībām: ja spilgtā telpā jūtaties labi, nebaidieties izmantot vairāk spilgtu detaļu: melna un sarkana toņa kombinācijas vai sienas un mēbeles tādos pašos toņos. Spilgtas mēbeles piesaista uzmanību, nebaidies izmēģināt!

Apvienojot dažādas spilgtas nokrāsas ar nedaudz maigākiem toņiem, viesistaba kļūs vēl omulīgāka un „mierīgāka”.

Attēls: Margit Partei
Attēls: internets

Eksperimentējiet ar krāsu toņiem un aksesuāriem

Spilgtas krāsas Jūs nogurdina, bet Jūs vēlaties savai viesistabai piešķirt akcentu? Šajā gadījumā izmantojiet „pieklusinātus” toņus. Piemēram, krāsojiet sienas tirkīza, sūnu zaļā vai gaiši brūnā tonī un pieskaņojiet tām gaišas mēbeles. Eksperimentējiet un nokrāsojiet vienu viesistabas sienu spilgtākā tonī nekā citas. Jūs patīkami pārsteigs Jūsu viesistabas izmaiņas. Lieliska ideja ir arī atkārtot tos pašus toņus dažādās istabas detaļās, piemēram, sienas toņus saskaņojiet ar tāda paša toņa spilveniem, paklājiem, gleznām, vāzēm vai augiem.

Mierīgs interjers

Ja jums patīk izsmalcinātība un novērtējat klusumu, Jūsu viesistabas interjers jāveido, izmantojot gaišus toņus ar pārejām. Istaba, kurā ir vienveidīgs tonis, var likties garlaicīga. Te ir daži padomi, lai telpa nešķistu „statiska”.

  • Savstarpēji jāsaskaņo viena toņa nokrāsas – balta toņa pāreja no pilnīgi balta līdz maigi pelēkam vai brūna toņa pāreja no gaiši bēša līdz nomierinošam piena šokolādes tonim.
  • Harmonijas un piepildījuma sajūtu veicina dabas elementi – dažādas koka detaļas, piemēram, ozolkoka galds, dižskābarža vai bērza atvilktņu elementi, dabīgu materiālu gleznu rāmji un citi.
  • Ja vēlaties atdzīvināt savas telpas izskatu, pie gaišām sienām un mēbelēm pieskaņojiet akcentus tumšos toņos. Atkarībā no vadošā toņa viesistabā pieskaņojiet tumšus spilvenus, interesantas formas paklāju ar tumšāku rakstu. Īpašu izskatu var piešķirt pat tumši puķu podi vai dekoratīvās vāzes.
  • Vienmēr ir modē apvienot vecas un jaunas mēbeles. Vecās mēbeles mēģini pieskaņot jaunajam interjeram, pārkrāsojot vai pārlakojot tās. Tas būs gan videi draudzīgāks risinājums, gan finansiāli izdevīgāk.

 

Krāsainu sienu un griestu ideju īstenošanai iesakām drošās un videi draudzīgās Green Line sērijas krāsas.

 

Izvēlieties produktus šeit

 

Kā izvēlēties telpai un virsmai atbilstošāko produktu

Attēls: miramii

Vivacolor krāsas var tonēt pēc Tikkurila toņu kartēm. Pievērs uzmanību, ka ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Pirms virsmu krāsošanas pārliecinies, ka izvēlētais tonis ir atbilstošs aplūkojot toņu paraugus veikalā vai arī nokrāsojot nelielu virsmas laukumu konkrētajā vidē un gaismā, kur toni iecerēts izmantot.

 

Toņu kartes aplūko šeit

 

Skaties video kā krāsot iekšdarbos

 

Ja rodas šaubas par to, kā pareizi krāsot, jautājiet padomu mūsu krāsu ekspertam zvanot uz bezmaksas tālruni 82888 vai sūtiet ziņu uz e-pastu academy.lv@ppg.com. Jautājumu vari uzdot arī aizpildot mūsu tiešsaistes formu - ŠEIT.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color