Virtuves interjers

Katrā mājā ir atrodama virtuve. Atkarībā no pieejamās telpas un vajadzībām virtuves var būt ļoti mazas vai tieši otrādi – aizņemt mājas vai dzīvokļa lielāko daļu. Veidojot virtuves interjeru, ir svarīgi neaizmirst noteikumu – virtuvei jābūt ne tikai skaistai, bet arī funkcionālai.

Virtuves interjers. Ar ko sākt?

Plānošanas darbiem lieliski noderēs sākotnējais saraksts: kas virtuvē nepieciešams (kādas mēbeles un sadzīves tehnika) un cik daudz vietas tajā ir. Ieteicams ar zīmuli uz papīra uzzīmēt sākotnējo plānojumu, kā, Jūsuprāt, visam būtu jāizskatās. Plānojot izkārtojumu, vienmēr paturiet prātā, ka visiem priekšmetiem jābūt pa rokai un virtuvē jābūt iespējai brīvi pārvietoties.

Virtuvei nav jākļūst par pieliekamo. Virtuvē visam jābūt pa rokai, bet kārtībā. Apsveriet, kādas virtuves ierīces un piederumi Jums būs nepieciešami un kur Jūs tos glabāsiet. Izmantojiet virtuves stūrus. Tajos var ievietot rotējošus skapīšus ar īpaši stūriem piemērotiem plauktiem. Atvilktnēs jāatstāj pietiekami daudz vietas, jāievieto atdalītāji.

Cits ļoti svarīgs aspekts ir virtuves apgaismojums. Virtuvē apgrozīsieties visos diennakts laikos – gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Gatavot ēdienu vai mazgāt traukus pustumsā ir ļoti neērti. Papildu apgaismojums būs ļoti noderīgs pie izlietnes un virs ēdiena gatavošanas vietas. Šāda izvēle arī palīdzēs ietaupīt – ja virtuvē tikai mazgāsiet traukus, nebūs nepieciešams ieslēgt visas gaismas, pietiks tikai ar papildu lampu vai spuldzi.

Nepatīkams aromāts virtuvē? Visu var labot, svarīgi padomāt par virtuves ventilāciju. Veikalā meklējiet savai virtuves telpai piemērotu pietiekami spēcīgu tvaika nosūcēju. Ja virtuvē nav logu, lietderīgi padomāt par ventilācijas atverēm. Tās pasargās ne tikai no nepatīkamām smakām, bet arī neļaus virtuves sienām un mēbelēm apkvēpt.

Virtuves interjerā, atšķirībā no guļamistabas vai viesistabas, Jūs varat brīvi izvēlēties spilgtākas detaļas. Lai saglabātu mājas interjera vienotību, virtuvē izmantojiet tādus pašus akcentus kā visā mājā: vai tā būtu koka imitācija, atkārtoti tumšie toņi vai gluži pretēji – gaišu toņu detaļas.

Virtuves sienām iesakām izturīgu, netīrumus atgrūdošu un mazgājamu krāsu Wall 20. Plašu toņu klāstu meklējiet sadaļā Toņu kartes.

 

Vairāk par krāsām lasiet sadaļā Produkti.

Ja Jums ir jautājumi, uzdodiet tos sadaļā Jautājiet speciālistam.

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color