Krāsošana iekšdarbos

Sienu un dažādu citu virsmu krāsošana iekšdarbos noritēs raiti, ja būs pareizie instrumenti un skaidras darba instrukcijas. Esam apkopojuši soli pa solim instrukcijas dažādām virsmām iekšdarbos, kas palīdzēs krāsošanas darbus paveikt pareizi. Katrā instrukcijā ir arī norādes uz produktiem, kas palīdzēs izvēlēties īstos produktus veicamajam darbam.

Pirms krāsošanas ir svarīgi veikt nepieciešamos sagatavošanās darbus un iepazīties ar produkta aprakstā norādīto informāciju. 

Apskati Vivacolor krāsu ekspertu sagatavotās darba instrukcijas, kā arī noskaties izglītojošos video, kas palīdzēs labāk izprast veicamos darbus pirms krāsošanas, tās laikā un pēc tās.

 

Ja jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Krāsu līnijas ekspertu zvanot uz 82888. Mūsu eksperts sniegs jums padomus un palīdzēs izvēlēties piemērotākos Vivacolor, Tikkurila un Anza produktus. Jūs varat arī nosūtīt mums savu jautājumu, aizpildot šo FORMU. Krāsu līnija darbojas no pirmdienas līdz piektdienai no 8:00 līdz 16:00.

tik_color_line_lat_horizontal_bgtime.jpg

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color