Daži vecāki bērnistabu sāk iekārtot vēl pirms mazuļa dzimšanas, citi – tikai pēc tam. Jebkurā gadījumā šis uzdevums prasa laiku, radošumu un zināšanas. Kā izveidot mājīgu un stilīgu bērnistabu, kas tajā pašā laikā ir ērta un bērnam patīkama?

Akcenta sienas krāsojums Safari tematikā

Ideja telpai tapa divu gadu laikā

Ideja Hūberta istabai tapa divu gadu laikā, un istabā viņš sāka dzīvot divarpus gadu vecumā. Viss sākās ar dažādu ideju meklēšanu Pinterest tīmekļa vietnē. Iedvesmojoties no Pinterest un Hūberta vaļaspriekiem, tika nolemts, ka telpa tiks veidota Safari tematikā.

 

Nolemjot, ka istabas akcenta siena tiks krāsota divos toņos, Hūberta vecāki sāka meklēt piemērotāko dzelteno un zaļgano toni. Safari (K396) ir viens no Tikkurila 2022. gada toņu kolekcijas toņiem, kas pat pēc nosaukuma lieliski atspoguļo telpas tematiku. Zaļā toņa izvēle aizņēma nedaudz ilgāku laiku, taču pēc ilgiem meklējumiem tika izvēlēts Mermaid (V376) tonis.

 

Hūberta vecāki ne tikai pirmo reizi iekārtoja bērnistabu, bet arī pirmo reizi krāsoja sienas. Viņiem šis uzdevums izrādījās jautrs un viegli paveicams. Sienas ir krāsotas ar ekomarķēto, pilnībā matēto sienas krāsu Wall 4, izmantojot līmlenti un Anza rullīšus un otu.

Katra telpas detaļa ir pieskaņota akcenta sienas toņiem
Toņi tika izvēlēti no Izjūti krāsas 2020 toņu kartes
Arī pasaules karte un auguma mērītājs tika pieskaņots sienas toņiem

Telpas detaļas ir saskaņotas ar sienas toņiem

Safari istabas tematika tika realizēta, izmantojot pēc iespējas dabiskākus materiālus. Tāpēc rezultātā tika izvēlēta gulta no koka, dabīga auduma paklājs un dabīgie grozi rotaļlietu salikšanai.

 

Telpas detaļas tika izvēlētas, ņemot vērā sienas toņus. Apskatot telpas interjeru, var redzēt, ka šie toņi atkārtojas karogu vītnē, spilvenos, pasaules kartē, auguma mērītājā u.c. Tas rada nevainojamu un stilīgu interjeru, kurā bērns var justies ērti. Rotaļlietas spilgtākos toņos var glīti salikt kastēs, kuras no plaukta var ērti izņemt jebkurā laikā.

Bērnistaba ir ne tikai stilīga, bet arī mājīga un ērta
Krāsotie rotaļlietu plauktu rokturi

Krāsotie atvilktņu rokturi

Lai saglabātu telpas kopējo izskatu, rotaļlietu plauktu atvilktņu rokturi ir nokrāsoti melnā tonī ar Furniture 30 mēbeļu krāsu (iepriekšējie rokturi bija metāliski). Hūberta vecāki pieļauj iespējamību, ka tad, kad bērnistabā esošās mēbeles būs apnikušas, viņi nevis tās metīs ārā, bet gan pārkrāsos.

 

Ikviens var pārkrāsot sava mājokļa sienas

Sienu krāsošana no pirmā acu uzmetiena var šķist ārkārtīgi sarežģīts process. Taču ar nelielām pamata zināšanām, sienas var krāsot ikviens. Vai arī jūs vēlaties pārkrāsot sienas bērnistabā, viesistabā vai guļamistabā? Ieskaties mūsu sagatavotajās instrukcijās un video pamācībās, kas sniegs jums informāciju par nepieciešamajiem produktiem un darbarīkiem, kā arī kā nepieļaut kļūdas sienas krāsošanas procesā.

 

Lasīt instrukciju     Noskaties video

 

 

 

lv
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color